HAKKIMIZDA

Kuruluş temelleri 1980’lere dayanan Barkan İnşaat’ın iş dünyasına ilham veren yolculuğu; Türkiye’nin büyük projelerinde alt yüklenici olarak giriş yapmasıyla başlamıştır. 1992 yılında tam donanımlı olarak Ankara’da kamu binalarının yapımı ile bugünkü marka kimliğini inşa eden şirketimiz, geçen 40 yılı aşkın sürede üstyapı projelerinin tüm safhalarını üstlenmiş, sorunsuz bir şekilde tamamlamış ve kullanıcılarına teslim etmiştir.

BİZLER

Zülfikar BARKIŞ Yönetim Kurulu Başkanı

1992 yılında ana yüklenici olarak Barkan İnşaat ile Antalya’da otel ve Ankara’da eğitim kurumları binalarının yapımlarında görev aldı. Ankara’daki projelerde ilk defa hazır beton uygulayarak dönemin öncü projelerinden birini gerçekleştirdi. Zülfikar Barkış, 40 yılı aşkın tecrübe ve birikimi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Feyzi BARKIŞUçak Yüksek Mühendisi, Makina Mühendisi

Amerika Birleşik Devletleri’nde proje yöneticiliği, Avrupa ülkelerinde proje ve uygulama mühendisliği, Suudi Arabistan’da koordinatörlük yaptı. Feyzi Barkış, 20 yılı aşkın tecrübesiyle mekanik bölüm işlerini yürütmektedir.

U. Özgür BARKIŞİnşaat Yüksek (Yapı-Deprem) Mühendisi

Amerika Birleşik Devletleri’nde proje mühendisliği, Afrika Tanzanya Cumhuriyeti’nde uzman mühendislik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde projecilik, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Ankara’da yaptırdığı okullarda proje müdürlüğü ve şantiye şefliği yaptı. Özgür Barkış projelendirme ve tüm saha işlerinin yönetimini yürütmektedir.

Numan B. BARKIŞÇevre ve İnşaat Yüksek Mühendisi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve müşavir firmalarda proje mühendisliği yapmıştır. Hali hazırda teknik ofis mühendisliği yapmaktadır.

H. Merve BARKIŞ Hukukçu, Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ticaret hukuku dalında çalışmalarına devam etmektedir.

Sezgin YILMAZProje Yöneticisi Asistanı

22 yıldır kamu ve özel sektör inşaat taahhüt işlerinde ihale dosyaları, sunum evrakları hazırlamakta ve hakediş uzmanı olarak çalışmaktadır.

Mehmet KOYUNMali Müşavir, Muhasebe Uzmanı

24 yıldır tüm kamu ve özel sektöre yapılan işlerin mali hesapları ve ayrıca firmanın muhasebe işlerini yürütmektedir.

Ayrıca 300’ü aşkın(*) saha çalışanımız, 10 teknik personelimiz, makina-ekipman ve araç gereçlerimiz ile büyük bir aile kuruluşu olarak sektörde örnek gösterilen çalışmalara imza atmaya devam etmekteyiz.

(*) Proje bazlı sayı azalıp artabilmektedir.